Aktuality

HN: Land Rover si pre novú automobilku predsa vybral Slovensko

Investícia má byť vo výške 1,5 miliardy eur. Plány na výstavbu závodu v Nitre potvrdila aj samotná automobilka.

Investícia má byť vo výške 1,5 miliardy eur. Plány na výstavbu závodu v Nitre potvrdila aj samotná automobilka.

Na Slovensko smeruje megainvestícia v podobe príchodu automobilky Jaguar Land Rover. Túto informáciu priniesol portál Financial Times. Plány na výstavbu závodu v Nitre potvrdila aj automobilka v oficiálnej tlačovej správe.

„V posledných hodinách slovenská vláda a britská spoločnosť podpísali významný dokument, ktorý je míľnikom na ceste k získaniu obrovskej investície v automobilovom priemysle,“ potvrdil premiér Robert Fico na dnešnej mimoriadnej tlačovej konferencii.

Viac o tejto téme si prečítate tu:

Automobilka Jaguar Land Rover si vybrala Slovensko. Megainvestíciu potvrdil aj Fico

V prípade ak máte za to, že činnosť PAS je prospešná, podporte nás príspevkom, hoc vo výške kávy v centre Bratislavy, prostredníctvom https://pas.darujme.sk/2893/ alebo na náš účet IBAN:SK 5283 3000 0000 2201 4356 91

O autorovi

PAS

Podnikateľská aliancia Slovenska (PAS) je asociácia sui generis združujúca podnikateľov a tretí sektor založená na princípoch etickosti, otvorenosti, principiálnosti, solidárnosti a zákonnosti.

Hlavným cieľom PAS je skvalitňovanie formálnych a neformálnych pravidiel podnikateľského prostredia v Slovenskej republike v kontexte celospoločenského rozvoja, pre všetkých podnikateľov bez rozdielu.